Cumhuriyet Mahallesi; “Değişen ve Gelişen Burhaniye” Dedi

Dün akşam Cumhuriyet Mahallesi’nde, Burhaniye Belediye Başkanı ve aynı zamanda CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın ve Balıkesir Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkan Yardımcıları, Burhaniye Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Aylin Yıldırım ve İyi Parti geçmiş dönem İl Başkanı Özlem Ural bir araya geldi. Yoğun ilgi ve sıcak karşılama ile karşılanan heyet, hemşehrilerle buluşarak önemli konuları ele aldı.

Buluşmada, “Değişen ve Gelişen Burhaniye” ve “Yalan Yok Plan Var” sloganlarıyla Burhaniye’de bugüne kadar yapılanlar ve ortak akıl ile yönetilen projeler paylaşıldı. Ayrıca, Balıkesir için de vizyon ve projeler hakkında bilgi verilerek, hemşehrilerin öneri ve fikirleri dinlendi.

Buluşmaya katılan binlerce kişi , bir kez daha birlik olmaya kenetlendi. 31 Mart’ta, Balıkesir’de Ahmet Akın ile yarım kalan sevdayı tamamlamak ve Burhaniye’de Ali Kemal Deveciler’le Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağını yükseklere taşımak için kararlılıkla çalışacaklarını vurguladılar.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x